نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خواهش میکنم جواب بدین

1234
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

خواهش میکنم جواب بدین

من سه سال پیش یه شرکتی میرفتم‌برای کار

خیلی دوسش داشتم، شدید،مدیرم یه ادم خیلی خوشبرخورد بود ولی مساله این بود ک درخواست سو داشت،رابطه میخاست

ولی اونم واقعا توی تایمی ک واسش کار میکرد هیچ دست درازی نکرد

تا اینکه یهو همه چیز تو هم پیچید و استعفا دادم‌

ازون به بعد هرجا میرم سرکار نمیتونم پا بند کارم بشم ،اصلا نمیتونم دوباره مثل قبل کارمو دوست داشته باشم،بعد ۵،۴ استعفا میدم،خیلی داغونم در حالی ک بشدت به پول احتیاج دارم

الان دوباره رفتم جایی سرکار،رییسم روز سوم اصلا برخوردش محترمانه رود،یهو توی جمع لهجمو مسخره کرد و گفت اوه اوه چه لهجه ای هم داری،خیلی خجالت کشیدم

یا جلوی همکارام سرم داد زد و گفت یکی به احمقای شرکت اظافه شد☹خیلی ناراحت شدم

دست خودم نیست با محیط کار اولم ک مقایسه میکنم میبینم خیلی رفتارش بده ،تازه روز سوم ک یعنی باهام راحت نیست اینطور بد رفتار میکنه چ برسه به اینکه یکم بگذره

دلم واسه کار اولم تنگ شده، ولی همونروزا چند بار به رییسم پیام دادم ک پشیمون شدم میخام برگردم ولی اصلا جواب نداد ،همه بچه ها اونجا باهام خوب برخورد میکردن ،ازین همه توهین و اینا هم خبری نبود

خیلی ناراحتم خیلی هم به پول احتیاج دارم😢😢

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : خواهش میکنم جواب بدین

البته بگم همیشه جوابم به درخواستش منفی بود
    این کار جدید رو هم بعد از ۷ ماه بیکاری و بی پولی پیدا کردم خیلی خستم نمیدونم چکار کنم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خواهش میکنم جواب بدین

سلام به شما عزیزم
    ببین شما از کاری در سه سال پیش صحبت می کنید خب اگر بخواهید دائم تمرکز خودت را بر گذشته بگذاری خب این باعث می شود که نتوانی از شرایط و موقعیت های زمان حالت استفاده کنی.
    در این مسیر خب شما با توجه به نیاز به شرایط مالی خب نمی توانید با نادیده گرفتن این موضوع پیش بروید و واقعیت این است که محیط کار اول شما پر آسیب محسوب می شوده است و اینکه شما برای مراقبت از خودتان و درخواست نابجای این آقا محیط را ترک کنید یک تصمیم کاملا درست بوده است هرچند که مزایا و شرایط در احترامی در آن وجود داشته باشد .
    در این مسیر شما بیان می کنید بارها نیز به ایشان برای بازگشت پیام داده اید اما جوابی دریافت نکرده اید خب در این مسیر اگر بخواهی خودت را درگیر این مسائل کنی همین شرایط را در زمان فعلی هم از دست می دهید .
    در این مسیر شما تا زمانی که شرایط کاری بهتری پیدا شود بهتر است که یک رابطه در حدود مشخص با رئیستان داشته باشید و سعی کنید که شرایط کاریتان را بپذیرید و با تعهد و مسئولیت در این مسیر پیش بروید تا زمانی که شرایط بهتر و محیط بهتری برای کار پیدا کنید.
    در هرصورت حارج شدن از این محیط ها همانطور که مشاهده می کنید کمکی به شما نمی کند پس بهتر است در این مسیر با حدود روابط مشخص و مسئولیت پذیری در این مسیر پیش بروید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد